• Detail firmy

ZAMPE-AD s.r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se zámečnictvím a nástrojářstvím.

Adresa

U jezera 967/9
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61946681
Rok založení:  1995
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba zámků a kování, opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů, maloobchod v nespecializovaných prodejnách.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 762 087

Kontaktní osoba

Petr Zalibor - Jednatel

Eva Zaliborová - Jednatel

Další firmy v oboru

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.