• Detail firmy

Zámek Hrádek, s. r. o.

Základní popis

Zámek Hrádek se nachází v malebné krajině Pošumaví 5 km od města Sušice nazývané „Bránou Šumavy“. V zámeckém areálu se nachází romantický hotel, restaurace nabízející českou a staročeskou kuchyni, Muzeum Františka Pravdy a park s barokní kompozicí.

Adresa

Hrádek 1
342 01 Hrádek

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29089310
DIČ:  CZ29089310

Výrobky, činnosti

V zámeckém areálu se nachází romantický hotel,

restaurace nabízející českou a staročeskou kuchyni, Muzeum Františka Pravdy a park s barokní kompozicí.

Kontaktní údaje

E-mail: recepce@zamekhradek.cz
WWW: www.zamekhradek.cz

Kontaktní osoba

Helena Lejsková - Jednatel

Telefon: 376 508 514
E-mail: recepce@zamekhradek.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.