• Detail firmy

Zámečniství Miroslav Nepraš

Základní popis

Provádění oplocování pozemků, montáží bezpečnostních zámků, dveřních závor, zábradlí a mříží. Výroba vrat, dveří a plotových dílců.

Adresa

K Pazderně 778
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70788642

Výrobky, činnosti

Provádění oplocování pozemků,

Provádění oplocování pozemků, montáží bezpečnostních zámků, dveřních závor, zábradlí a mříží. Výroba vrat, dveří a plotových dílců.

Kontaktní údaje

Mobil: 723 941 358
E-mail: miroslav.nepras@seznam.cz
WWW: www.miroslav.nepras.sweb.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVOKAPA CZ s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž samonosných bran a schodišť. Věnujeme se zámečnické práci a kovářské výrobě. Nabízíme zakázkovou i sériovou výrobu. V nabídce máme také Smartline oplocení bez údržby. Zaměřujeme se především na brány s pojezdem, branky, ploty, schody, schodiště a další. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb.

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.

VP METAL s.r.o.

Provádíme CNC obrábění materiálu pomocí moderní technologie. Zajišťujeme zakázkové obrábění kovů, svařování hliníku a nerezu. Nabízíme práškové lakování nejrůznějších produktů. Věnujeme se zasklení balkónů. Zaměřujeme se na výrobu hliníkových plotů.