• Detail firmy

Zámečnictví Prokeš s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme ocelové konstrukce, svařování kovových a nerez materiálů. Provádíme řezání závitů, zakružování profilů, děrování materiálu.

Adresa

Letkov 173 (za areálem obalovny)
326 00 Letkov

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28032781

Výrobky, činnosti

ocelové konstrukce, svařování kovových materiálů.

Vyrábíme ocelové konstrukce, svařování kovových a nerez materiálů. Provádíme řezání závitů, zakružování profilů, děrování materiálu

Kontaktní údaje

Fax: 377 222 479

Kontaktní osoba

Vladimír Prokeš - Jednatel

Mobil: 603 581 004
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů. Disponujeme výrobními halami s kvalitním vybavením, kontaktuje nás a domluvíme se na Vašich požadavcích.

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.