• Detail firmy

ZÁMEČNICTVÍ Jaroslav Staroštík

Základní popis

Vyrábíme a montujeme mříže, oplocení, ocelové konstrukce, dveře, vrata, stříšky, přístřešky, portály, zábradlí, schodiště, regály, skleníky a zastínění. Nabízíme výrobu dílů, úpravu, opracování, svařování, kovovýrobu, zakázkovou výrobu.

Adresa

Horní 218/43
783 13 Štěpánov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63008378

Kontaktní údaje

E-mail: starostik@volny.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Staroštík - Majitel

Mobil: +420 776 715 383
E-mail: starostik@volny.cz
Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.