• Detail firmy

Zámečnictví Jaroslav Dušek

Základní popis

ocelové konstrukce a zařízení * stavební železné prvky * svářecí práce * balkónové a terasové zábradlí * pojezdové brány * branky, vrata, ploty a mříže * kovanou výrobu plotů, bran a branek * montáž * dopravu * natěračské práce

Adresa

Makolusky 4
285 06 Sázava

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71256849

Výrobky, činnosti

kovovýroba

Kontaktní osoba

Jaroslav Dušek - Majitel

Mobil: +420 777 019 143
E-mail: jarosolavdusek@seznam.cz
WWW: www.zamecnictvi-dusek.kvalitne.cz
Další firmy v oboru

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

Miroslav Liederhaus - Kovovýroba

Nabízíme kompletní kovaný sortiment včetně kombinace se sklem. Specializujeme se zejména na svítidla, interiérové doplňky a výrobu atypických produktů na zakázku.

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.