• Detail firmy

Zámečnictví DAKR, s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré svářečské a zámečnické práce včetně montáží stojanů, garážových vrat, skříní

Adresa

5. května 522
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28113781
DIČ:  CZ28113781
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovovýroba, zámečnictví, svařování

- obrábění kovů, plastů, svařování nerezi a oceli: digestoře, vany, trubky, výroba: stoly, regály, brány, vrata, vozíky, konstrukce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 558 055
E-mail: davidruda@zamecnictvidakr.cz
WWW: www.zamecnictvidakr.cz

Kontaktní osoba

Roman David - Jednatel

Mobil: +420 739 558 055

SIMONA KROUPOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.

AMIT Svar s.r.o.

Zabýváme se svařováním nerezových ocelí, Al slitin a ušlechtilých ocelí. Svařujeme různé nádrže, vany na chemikálie a potraviny, konstrukce pro stroje a další zařízení.

Blažek Jaroslav - Zámečnické práce

Hlavní činností firmy je zakázková zámečnická výroba. Specializujeme se na výrobu ocelových konstrukcí, i atypických. Provádíme soustružení, pálení plazmou CNC, práškové lakování - komaxit. Disponujeme vlastní práškovou lakovnou, v rámci které zajišťujeme fosfátování - odmašťování, tryskání, lakování dle stupnice RAL. Na povrchovou úpravu práškovým lakováním poskytujeme víceletou záruku.