• Detail firmy

Zámecký dvůr Všeradice

Základní popis

Poskytujeme služby pivovaru, penzionu i hostince, galerie a muzea M. D. Rettigové, volnočasových aktivit, výstav, seminářů či malířských sympozií. Nabízíme školící, společenské, sportovní, rodinné a firemní akce. Provozujeme zámecký pivovar či expozici barokní kovárny.

Adresa

Všeradice 1
267 26 Všeradice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28559916
DIČ:  CZ28559916
  • Služby

Výrobky, činnosti

Turistická ubytovna Všeradice

Poskytujeme služby turistické ubytovny. Nabízíme ubytování v podkroví restaurace a pivovaru s kapacitou 22 lůžek. Turistická ubytovna je určena pro turisty, cyklisty a další návštěvníky Brd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 513 028
Mobil: +420 606 944 074
Mobil: +420 602 973 711
E-mail: reataurace@zamecky-dvur.cz
E-mail: recepce@galerie-dobromila.cz
WWW: www.zamecky-dvur.cz
WWW: www.galerie-dobromila.cz

Kontaktní osoba

Bc. Bohumil Stibal, MBA - Jednatel

Další firmy v oboru

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.

Jaroslav Blažek

Zabýváme se výrobou fotoobkladů na zakázku. Nanášíme jakékoliv obrázky či fotky na keramické obklady, sklo a plátno dle předlohy z fotografií dodaných zákazníkem nebo z naší galerie. Jedná se o novinku v úpravě interiérů. Obklady lze aplikovat do koupelen, chodeb, hal, bazénů, restaurací, kanceláří apod. Další naší činností je rozvoz hotových jídel po Kladně a okolí pro firmy i domácnosti.

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.