• Detail firmy

Žaluzie Lačňák

Základní popis

Specializujeme se na výrobu a montáž stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy či japonské stěny. Poskytujeme odborné poradenství v oblasti stínící techniky.

Adresa

Červeňanského 17
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87464756
DIČ:  CZ8302074682
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Žaluzie

Zabýváme se výrobou a montáží venkovních a vnitřních vertikálních i horizontálních žaluzií. Kompletní nabídku žaluzií najdete na našich stránkách.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 500 856
E-mail: zaluzie-lacnak@email.cz
WWW: www.obchod-prodej.webnode.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Lačňák - Jednatel

Další firmy v oboru

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Enthera spol. s r.o.

Nabízíme dřevěná eurookna, plastová okna, interiérové i vchodové dveře, výrobu masivních schodišť a vrat včetně příslušenství a zajištění montáže. Poskytujeme poradenství a servis v oboru.