• Detail firmy

ZAKE s.r.o.

Adresa

Pacovská 317
394 94 Černovice

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43312853

Výrobky, činnosti

výroba a prodej kožené galanterie

Kontaktní údaje

Telefon: 565 492 124
Fax: 565 492 426
E-mail: zake@mybox.cz
WWW: www.zake.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Urban - Ředitel

Telefon: 565 492 124
E-mail: zake@mybox.cz
Další firmy v oboru

Igor Polinskyi - Holla

Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme vysoce kvalitní kožené doplňky: pánské opasky, dámské kabelky, brašny, peněženky, pouzdra, klíčenky, náramky atd. Všechny produkty jsou vyráběny ručně na Ukrajině, v Dněpropetrovsku. K výrobě používáme přírodní materiály, převážně kůži. V případě zájmu Vám na vámi vybraný produkt otiskneme logo firmy či iniciály. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.

BARTYJANA s.r.o.

Naše firma se zabývá manuální prací. Nabízíme vám výrobu a kompletaci všeho, na co si jen vzpomenete. Ať už jsou to drobné předměty, šití šatů či jiné práce, nic pro nás není překážkou. S radostí a pečlivostí vše dotáhneme do konce až ke spokojenosti zákazníka.

MEGI IMPORT EXPORT Małgorzata Milczarek

Naše firma prodává kabelky. Tyto dámy taška, formální, mládeže a sportu. Mnohaleté zkušenosti v oboru může uspokojit potenciálních zákazníků. Je charakterizována tím, integrity, svědomitosti a estetiky. Nabízíme širokou škálu modelů a barev. Každé čtyři týdny jsme přinést desítky nových designů. Zveme vás ke spolupráci s naší společností!