Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Zakázkové truhlářství - Radek Dvořák

Zakázkové truhlářství - Radek Dvořák

Nabízíme služby zakázkového truhlářství (nábytek, kuchyně, skříně, dveře atd.) a výrobu stavebně truhlářskou v krajích Středočeský, Jihočeský a Praha.


Zakázková výroba nábytku

Hlavní činností truhlářství je výroba nábytku na zakázku. Preferujeme masivní dřevo, ale volit můžete i dalších materiálů - dýha, lamino. Zaměřujeme se zejména na Jihočeský kraj, Středočeský kraj a Prahu.

Nábytek z masivu

Vyrábíme nábytek z masivního dřeva - buk, dub, javor, smrk, borovice, exotické dřeviny. Hlavními přednostmi masivního nábytku jsou jeho pevnost, odolnost a dlouhá životnost. Vyrábíme masivní stoly, židle, skříně, lavice, postele a mnohé další.

Stoly z masivu

Zhotovujeme stoly z masivního dřeva. Stoly z masivu do domácností - kuchyňské stoly, konferenční a odkládací stolky i kancelářské stoly. Nejčastěji se jedná o výrobu z bukového, dubového a smrkového dřeva.

Lavice z masivu

Žádaným zbožím jsou lavice z masivního dřeva. Zabýváme se výrobou masivních lavic a laviček pro venkovní i vnitřní použití. Lavice může mít prostorný úložný prostor, rozměry na přání zákazníka, stejně tak závěrečnou povrchovou úpravu.

Samonosné schody

Vyrobíme a odborně Vám namontujeme samonosná schodiště. Samonosné schody mají široké možnosti provedení. Vyznačují se zejména stabilní a pevnou konstrukcí, rychlostí montáže a v neposlední řadě tvoří zajímavý designový prvek nemovitosti.

Obkládání schodišť a dřevěné nášlapy

Obkládáme betonové schody včetně jejich bočnice dřevem - buk, dub, javor. Jde o variantu renovace starších schodů nebo jako povrchová úprava schodů v novostavbách. Též můžete zvolit možnost dřevěných nášlapů, které nechají část betonu obnaženou.

Výroba interiérových dveří z masivu

Realizujeme výrobu interiérových dveří z masivního dřeva. Dveře mohou být celodřevěné nebo v kombinaci se sklem, klasické nebo posuvné, jednokřídlé nebo dvoukřídlé - vždy dle požadavků zákazníka. Na výběr je široké spektrum materiálů i kování.

Vestavěné skříně

Zhotovujeme vestavěné skříně na míru i do špatně přístupných prostor pro jejich plné využití. Můžete si volit styl dveří, posuvné lišty, provedení lišt i výplní - zrcadlové, plné, mléčné sklo apod. Postaráme se o odbornou montáž včetně doplňků.

Kuchyňské linky

Nabízíme výrobu kuchyňských linek na zakázku. Zákazník může volit mezi klasickou, rustikální či moderní kuchyní ve vysokém lesku. Součástí prostorné kuchyně jsou stále častěji kuchyňské ostrůvky. Na výběr je mnoho variant materiálů, barev a doplňků.

Kancelářský nábytek

Vyrábíme na zakázku kancelářský nábytek. Kancelářský nábytek na míru - velké konferenční stoly, policové skříně, recepční pulty, PC stoly, vybavení společných prostor, ale také ordinací, čekáren apod.

Postele z masivu

Postele vyrábíme nejčastěji z masivu buk, dub, smrk a borovice. Na zakázku zhotovíme manželské postele, jednolůžka, pro děti krásné dřevěné palandy se zábranou proti přepadnutí, dětské postele. U všech postelí možnost úložného prostoru a roštů.

Zahradní nábytek z masivu

Produkujeme zahradní nábytek z masivního dřeva dle přání zákazníků - venkovní stoly, lavice, křesla, pro Váš dokonalý relax zhotovíme zahradní dřevěná lehátka i houpačky a sestavy pro děti. Vždy s použitím kvalitní a odolné povrchové úpravy.

Pergoly - výroba

Zhotovujeme na míru zahradní pergoly z masivních dřevěných profilů, které se postarají o dostatečnou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Námi vyrobené pergoly mají dlouhou životnost a budou Vám sloužit mnoho let.

Garážová stání - výroba

Kromě zahradních pergol se zabýváme výrobou stylových garážových stání a přístřešků pro auta. Stejně jako u ostatních výrobků k venkovnímu použití i zde používáme velmi kvalitní dřevo, které je odolné vůči povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost.

Obložení bazénů

Plochy okolo bazénů lze efektivně zpevnit pomocí dřevěného obložení, které nabízíme a provádíme dle představ zákazníka.

Terasy z exotických dřevin

Na zakázku vyrobíme terasy z exotických dřevin. Z exotických dřevin preferujeme massaranduba, IPE, bangkirai a sibiřský modřín.

Jak k nám