• Detail firmy

Zajíc - Zborovský, s.r.o.

Základní popis

Společnost Zajíc-Zborovský je progresivní firmou zabývající se novostavbami na klíč, rekonstrukcemi objektů, půdními vestavbami, zemními prácemi, zajištěním projektů a kompletní realizací staveb. Nabízíme oplocení, kompletní rekonstrukce bytových ja

Adresa

Stará obec 381
691 23 Pohořelice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28269241

Výrobky, činnosti

Nabízíme oplocení,

Kontaktní údaje

Telefon: 519 425 453
WWW: www.zajic-zborovsky.cz

Kontaktní osoba

Igor Zborovský - Jednatel

Mobil: 736 601 868

Jiří Zajíc - Jednatel

Mobil: 731 112 640
Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.