• Detail firmy

ZAHRADY-KRÁL s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní návrhy a realizace zahrad - výsadba stromů, keřů a trvalek, zakládání trávníků (osevem i travním kobercem).

Adresa

Vrbenská 547
371 41 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26023792

Výrobky, činnosti

Přípravné zemní práce a terénní úpravy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 689 244
E-mail: kral@zahrady-kral.cz
WWW: www.zahrady-kral.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Daniel Král - Jednatel

Mobil: +420 602 689 244
Další firmy v oboru

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

Chemická obchodní společnost s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti úpravy a čištění technologických vod, a to od projekce, přes dodávky, až po servis. Navrhujeme optimální řešení na ochranu vody proti korozi, tvorbě usazenin či růstu biologie. Díky moderní technologii a postupům i dlouholeté praxi v oboru garantujeme dlouhou životnost Vašeho provozu a rychlou návratnost investic.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.