• Detail firmy

Zahradnictví Cinke s.r.o.

Základní popis

Zahradnictví se specializuje na výrobu mladých rostlin. Nabízíme mnoho druhů rostlin. Dále také nabízíme balkonové a záhonové květiny.

Adresa

Jana Palacha 917
252 63 Roztoky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24259462
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zahradnictví

Zahradnictví se specializuje na výrobu mladých rostlin. Nabízíme mnoho druhů rostlin. Dále také nabízíme balkonové a záhonové květiny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 710 026
Mobil: +420 725 593 635
Fax: +420 415 710 810
E-mail: zahradnictvi_cinke@iol.cz
WWW: www.zahradnictvicinke.cz

Kontaktní osoba

Monika Hesounová - Jednatel

Mobil: +420 604 113 232

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Švestkovic zahradnictví s.r.o.

Nabízíme kompletní služby zahradnictví. Prodáváme řezané a pokojové květiny, zeleninu, bylinky a ovoce. Zajišťujeme vazbu kytic ke všem příležitostem. Specializujeme se na aranžmá interiérů.