• Detail firmy

Zahradnictví Brno - Kresa

Základní popis

Nabízíme okrasné jehličnaté a listnaté rostliny, návrhy a realizace zahrad, údržbu, poradenskou činnost, automatické závlahové systémy. Specializujeme se na čarověníky a ostatní zakrslé kultivary dřeviny.

Adresa

Moravany, Luční 355/9
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42309867

Výrobky, činnosti

Zahtadnictví

Nabízíme okrasné jehličnaté a listnaté rostliny, návrhy a realizace zahrad, údržbu, poradenskou činnost, automatické závlahové

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 747 268
E-mail: milan.kresa@seznam.cz
WWW: www.zahradnictvi-brno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Kresa - Majitel

Mobil: +420 728 382 780

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Ing. Alena Suchardová - projektování zahrad a parků

Zajišťujeme návrhy, realizace a poradenství v oblasti zahradnictví, koupacích i okrasných jezírek. Provádíme údržbu zeleně, rekultivaci a revitalizaci.