• Detail firmy

ZAHRADNICKÉ služby, s.r.o.

Základní popis

Provádíme návrhy i realizace zahrad včetně údržby. Nabízíme zavlažovací systémy, řezy stromů i keřů. Prodáváme výrobky značky Gardena.

Adresa

Velké Popovice 109
251 69 Velké Popovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27111644

Výrobky, činnosti

Zahradnické služby

Kontaktní osoba

ing. Tomáš Borecký, - Jednatel

Mobil: +420 736 610 323
E-mail: borecky@cbox.cz
WWW: www.zahradnickesluzby.net
Další firmy v oboru

JELEN ČENĚK

Jsme rodinná farma, která zajišťuje celoroční prodej prasat a prodej hus. Na odběr hus jsou každoročně vystaveny termíny k možnosti odběru. V nabídce prasat můžete najít prasata jateční, selata na rožnění a selata uzená. Dále nabízíme služby zemědělskou technikou (např. sklízení obilovin) a šrotování a výrobu krmných směsí prostřednictvím mobilní výrobny. Minimální množství ke šrotování je 5 tun.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

LUME Servis - Služby pro zemědělství

Provádíme služby pro zemědělce. Specializujeme se na odvoz obilí, lisování slámy, hnojení chlévskou mrvou, mulčování strání, mezí a hrází, sečení, obracení, shrnování, lisování sena, slámy a senáže, zimní údržbu komunikací, práce s válcem a s manipulátorem. Dále v zemědělství zajišťujeme i dopravu pomocí traktorového návěsu, valníku nebo auta s přívěsem.