• Detail firmy

Zahradnická asociace, o.s.

Základní popis

V současné době nabízíme projekci, realizaci a údržbu zahrad, jezírek, veřejných a firemních ploch. Nabídka rostlin se ustálila na jezírkové rostliny, skalničky, okrasné traviny a okrasné dřeviny.

Adresa

Nový Svět, Ručilova 108/16
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01282026

Výrobky, činnosti

Jezírka

okrasná, koupací.

Kontaktní údaje

E-mail: borovecv@seznam.cz
WWW: www.jezirka.net

Kontaktní osoba

Vladimír Borovec - Majitel

Mobil: +420 721 139 750
E-mail: borovecv@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Blanka Zábranská

Věnujeme se prodeji řezaných a hrnkových květin a zahrádkářského zboží. V naší nabídce naleznete široký sortiment květin pro různě příležitosti, svatební i pohřební květiny. Prodáváme rovněž postřiky, hnojiva a substráty. Součástí poskytovaných služeb je i aranžování květin a poradenství v péči o květiny.

KVĚTINY FLOWERY

Zabýváme se výrobou květinových dekorací - aranžmá. Realizujeme svatební kytice, smuteční květiny, květinové dary a zdobíme interiéry. Nabízíme řezané, exotické či pokojové květiny, sušené dekorace.

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.