• Detail firmy

Zahrada s úsměvem, s.r.o.

Základní popis

Projekce, realizace a údržba zahrad. Zakládání a servis jezírek i automatických zavlažovacích systémů.

Adresa

Výsluní 823E
321 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28048075

Výrobky, činnosti

Údržba zahrad

Kontaktní údaje

E-mail: info@zahradasusmevem.cz
WWW: www.zahradasusmevem.cz

Kontaktní osoba

RUDOLF TAUSCH - Jednatel

Mobil: +420 724 889 888

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.