• Detail firmy

ZAHRADA ROSEA

Základní popis

Zahradní centrum nabízí široký výběr řezaných, pokojových, balkonových i okrasných květin a rostlin pro dům a zahradu, zahradní a bytové doplňky, sochy, koryta. Provádíme návrhy a realizaci zahrad, organizaci svateb, květinové dekorace, vazby

Adresa

Šumperská 101
788 14 Rapotín

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64106225

Výrobky, činnosti

Zahradní centrum nabízí široký výběr květin

Kontaktní osoba

Jana Matysková - Majitel

Mobil: +420 602 709 615
E-mail: janamatyskova@seznam.cz
Další firmy v oboru

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

KVĚTINY FLOWERY

Zabýváme se výrobou květinových dekorací - aranžmá. Realizujeme svatební kytice, smuteční květiny, květinové dary a zdobíme interiéry. Nabízíme řezané, exotické či pokojové květiny, sušené dekorace.