• Detail firmy

ŽAGO, s.r.o

Základní popis

ŽAGO s.r.o. se zabývá nákupem a prodejem. Věnujeme se mezinárodnímu obchodu, zprostředkování služeb a podobně. Máme zájem o spolupráci s výrobci pneumatik a obuvi.

Adresa

Pražská1602/7
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27748090
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zprostředkování služeb.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 874 440
Mobil: +420 721 850 615
E-mail: jargalsaikhan_huslen@yahoo.com

Kontaktní osoba

Bc. Jargalsaikhan Baldangotov - Jednatel

Tungalag Ulziibat - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.