• Detail firmy

ZAFIDO

Základní popis

Zafido je dynamická rodinná firma poskytující svým zákazníkům komplexní domácí služby na vysoké úrovni. Postaráme se o Vaši zahradu, bazén i domácnost. Dovezeme Vám krbové dřevo, mulčovací kůru, ale i zahradní techniku či nářadí pro Vaši dílnu.

Adresa

Zapských 627
107 00 Praha 10 - Dubeč

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87519917
DIČ:  CZ8709270504
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Palivové dřevo

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 629 675
E-mail: opletal.p@zafido.cz
WWW: www.zafido.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Opletal - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Zitta - Š&Z sdružení

Specializujeme se na instalaci automatických závlahových systémů do zahrad, parků, skleníků, na terasy domů, sportoviště či golfová hřiště. Provádíme instalaci umělých živých plotů, zahradního osvětlení a další.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.