• Detail firmy

Zafi beton

Základní popis

Spočítejte si cenu betonu přímo na našich stránkách. Nabízíme prodej, zpracování a distribuci betonu. Poradenství, osobní konzultace přímo na Vaší stavbě. Také nabízíme doplňkové služby na stavbě, také výkopové a zemní práce.

Adresa

Kamhajek 15
280 02 Kamhajek

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63928671
DIČ:  7508090502
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Beton

- prodej, zpracování a distribuce

Kontaktní údaje

E-mail: info@zafibeton.cz
WWW: www.zafibeton.cz

Kontaktní osoba

Filip Závada - Jednatel

Mobil: +420 776 813 138
Další firmy v oboru

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

DESTRO Miroslav Karas

Zpracování ocelárenských a stavebních odpadů. Prodej drtí, kameniva a štěrků dle CSN EN 13 242. Recyklace žáruvzdorných vyzdívek. Prodej žáruvzdorných hmot. Zemní a bourací práce. Zajišťujeme dopravu prostřednictvím smluvních dopravců. Více na našich internetových stránkách.