• Detail firmy

ZADA a.s.

Základní popis

Účelem naší služby je Nabídka daňového a právního poradenství

Adresa

Jetelová 254/2
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29077818
DIČ:  CZ29077818

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Účelem naší služby je zajištění odborné právní, daňové ochrany klienta při daňové kontrole daně z příjmu, a to plošně na území celé České republiky

Kontaktní údaje

Fax: 377 223 803
E-mail: severa@zadaas.cz
WWW: www.zadaas.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Severa - Předseda představenstva

Telefon: 777 171 262
E-mail: severa@zadaas.cz
Další firmy v oboru

PLANSTAV a.s.

Zabýváme se projektováním bytové výstavby, nástaveb, vestaveb a novostaveb bytových domů, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, ubytoven, zdravotních středisek, školských zařízení i výrobních hal, zateplení panelových domů. Zajistíme podklady pro program "Zelená úsporám". Součástí poskytovaných služeb je i poradenství. Nabízíme komunikaci se státní správou, podání žádostí na stavební úřad apod.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

OK PLZEŇ - Ing. Miroslav Suchý

Poskytování poradenství a zprostředkovatelských služeb v oblasti ekonomiky a obchodu. Specializace na poradenství v podnikání se zahraničními subjekty. Propojení technicko, obchodně ekonomických problémů v mezinárodním prostředí.