• Detail firmy

ZÁCHRANÁŘI PRAHA o.s.

Základní popis

Jsme moderní nezisková organizace, naším cílem je propagovat a poskytovat přednemocniční péči založenou na kvalitním vzdělání, schopnosti samostatného rozhodování, přesného odhadu, ale také trvale fungujícím systému řízení kvality.

Adresa

U Hrušky 236/17
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22864709
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zdravotnické dozory

Nabízíme zdravotnické zajištění jakékoliv kulturní, společenské nebo sportovní akci. Náš personál jsou pouze profesní zdravotničtí pracovníci.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 548 401
E-mail: zachranari.praha@gmail.com
WWW: www.zachranari-praha.com

Kontaktní osoba

Ctirad Novák - Ředitel

Mobil: +420 604 110 539
E-mail: zachranari.praha@gmail.com
Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.