• Detail firmy

Z-Finit s.r.o.

Základní popis

Nabídka bezpečnostních a detektivních služeb. Ostraha majetku, bezpečnostní a kamerové systémy, EZS a EPS, vymáhání a správa pohledávek. Provádíme doručování písemností a zásilek, kontrolu léčebného režimu, lokalizace osob a vozidel.

Adresa

Žižkova 10
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26354340

Výrobky, činnosti

Nabídka bezpečnostních a detektivních služeb. Ostr

Nabídka bezpečnostních a detektivních služeb. Ostraha majetku, bezpečnostní a kamerové systémy, EZS a EPS, vymáhání a správa pohledávek. Provádíme dor

Kontaktní údaje

Telefon: 359 604 501
E-mail: m.detektiv@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Malantuk - Majitel

Mobil: 777 759 971
Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.