• Detail firmy

Z - FIN, a.s.

Základní popis

Ubytování v 31 – 2,3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 90 lůžek z toho 2 apartmány standard, 1 svatební a 1 bezbariérový pokoj pro imobilní.

Adresa

Petržílkova. 2267/12
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25585193

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 392 076
E-mail: recepce@hotelrusava.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Vystrčil - Předseda představenstva

Ing. Libuše Vystrčilová - Člen představenstva

. Gajdošová

Mobil: +420 776 857 536

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.