• Detail firmy

Yvona Vrzalová

Základní popis

Zajišťujeme úklid společných prostor panelových, obytných a činžovních domů. Úklid zahrnuje zametení, vytření, mytí oken, úklid vstupu do domu vč. mytí vstupních dveří, mytí madel, světel a hydrantů, úklid sklepů. Možnost úklidu sněhu. Vše po dohodě.

Adresa

Volgogradská 2432/68
700 30 Ostrava - Zábřeh

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70616230
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklid bytových domů Ostrava.

Nabízíme úklid v bytových domech v Ostravě. Úklid bytových domů zahrnuje setření schodiště, úklid vstupu, odnos letáků, vyčištění vstupních dveří.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 993 515
E-mail: ukliddomy@centrum.cz
WWW: www.ukliddomy.webnode.cz

Kontaktní osoba

Yvona Vrzalová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.

OSTRAVSKÉ VÝSTAVY, a.s.

Zajišťujeme pořádání veletrhů, seminářů, kongresů, firemních prezentací a různých konferencí. Poskytujeme kompletní služby - všechny starosti můžete nechat na nás. Zajišťujeme správu majetku u areálu výstaviště Černá louka, areálu městečka miniatur - Miniuni, Slezskoostravského hradu a městské tržnice.