• Detail firmy

Yveta Bylicová

Základní popis

Zajišťujeme veškeré úklidové služby pro domácnosti a firmy z Ostravy a okolí. Provádíme jednorázový úklid i pravidelné úklidy, možnost úklidu o víkendech a nonstop bez příplatku. Dále nabízíme čištění koberců, čalounění, autosedaček a interiérů aut.

Adresa

Čujkovova 1713/17
700 30 Ostrava - Zábřeh

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70622922
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklid domácností Ostrava, čištění koberců Ostrava.

Provádíme úklid domácností v Ostravě a okolí. Zajišťujeme čištění koberců a čalounění. Nabízíme mytí oken a žaluzií. Úklid domácností i o víkendech.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 723 989 261
E-mail: yvetabylicova@email.cz
WWW: www.mydlenkauklid.eu

Kontaktní osoba

Yveta Bylicová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Kamil Malčok - Autočalounictví

Naše společnost provádí autočalounické práce. Zabýváme se výrobou čalouněných výrobků a opravou čalouněných sedacích souprav. Provádíme opravy kabrioletů, volantů, interiérů vozidel, kočárů, čalounění letadel. Více po kontaktu s námi.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.