• Detail firmy

YOUR SPACE, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se kompletní realizací interiérů, architekturou a designem. Zajišťujeme dohled nad projektem od návrhu po předání hotového projektu.

Adresa

K Berance 2806/10
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28955048

Výrobky, činnosti

Zabýváme se kompletní realizací interiérů.

Zabýváme se kompletní realizací interiérů, architekturou a designem. Zajišťujeme dohled nad projektem od návrhu po předání hotového projektu.

Kontaktní údaje

E-mail: martin@your-space.cz
E-mail: info@your-space.cz
WWW: www.your-space.cz

Kontaktní osoba

MARTIN MIKYNA - Jednatel

Mobil: +420 724 660 603
Další firmy v oboru

ANGLICKÝ STYL s.r.o.

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, ornamentální kamenné mozaiky, sanitární keramiky a dalších doplňků zejména v retro anglickém stylu. Poskytujeme také 3D vizualizace a realizace interiérů.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.