• Detail firmy

YouPorts spol. s r.o.

Základní popis

Reality123.cz je vyhledávač nemovitostí a široká inzerce realit. Byty, domy, pozemky, kanceláře. Polohy nemovitosti s google maps a seznam firem.

Adresa

Kořenského 1107/15
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28507169
DIČ:  CZ28507169
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej domů, bytů, nebytových prostor

Kontaktní údaje

E-mail: kodera@youports.cz
WWW: www.reality123.cz

Kontaktní osoba

Roman Koděra

Mobil: +420 728 511 622
E-mail: kodera@youports.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.