• Detail firmy

Yornet studio

Základní popis

Jsme New Media Agency v pravém slova smyslu. Nabízíme Vám komplexní servis v oblasti propagace firmy, produktů a služeb. Můžeme pro Vás připravit na klíč celou kampaň, nebo pouze jednorázovou reklamu v jakémkoliv formátu nebo médiu.

Adresa

Sinkulova 106/8
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29005108
DIČ:  CZ29005108
  • Služby

Výrobky, činnosti

Propagace

Kontaktní údaje

E-mail: info@yornetstudio.net
WWW: www.yornetstudio.net

Kontaktní osoba

Vladislav Miko - Obchodní reprezentant

Mobil: 602 498 866
Další firmy v oboru

LHMS spol. s r.o.

Nabídka marketingových služeb v oblasti automobilového průmyslu.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.