• Detail firmy

Ynot group s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem reklamních předmětů. Zhotovujeme letáky, plakáty, vizitky, brožury, knihy, kalendáře, obálky, samolepky, stojánky, desk

Adresa

Herlíkovická 1021/4
197 00 Praha 9 - Kbely

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24217905

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej reklamních předmětů, ofsetový tisk

Zabýváme se výrobou a prodejem reklamních předmětů. Zhotovujeme letáky, plakáty, vizitky, brožury, knihy, kalendáře, obálky, samolepky, stojánky, desky, rollupy, paletové přebaly a prezentační stánky. Poskytujeme ofsetový a digitální tisk

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 691 115
E-mail: hana@ynot.cz
WWW: www.ynot.cz

Kontaktní osoba

Karel Hána - Jednatel

Mobil: +420 777 719 371

Zdeněk Bažant - Jednatel

Další firmy v oboru

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.