• Detail firmy

YMY CL s.r.o.

Základní popis

YMY CL s.r.o. Zaměřuje se na vybavování interiérů kancelářským nábytkem a s tím spojené služby.Ty zahrnují zaměření poradenství,návrh interiéru včetně barevného řešení,3D vizualizace a následnou dodávku nábytku,montáž a servis.

Adresa

Husova 1139/9
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28720512
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek kancelářský - prodej, montáž

dodávka - kancelářský nábytek, kancelářské židle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 823 896
E-mail: info@ymy.cz
WWW: www.ymy.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Langer - Jednatel

Mobil: +420 776 006 290
Další firmy v oboru

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

Kamil Páv

Zakázková truhlářská výroba, nábytek, kuchyně, okna, dveře, pergoly atd.