• Detail firmy

Yevhen Mandzyuk

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce, stavby na klíč, rekonstrukce a přestavby bytů, rodinných domů, bytových jader, půdní vestavby (sádrokarton). Realizujeme fasády, dlažbu( i zámkovou), obklady, omítky, štuky, malování i plovoucí podlahy.

Adresa

Podnikatelská 569
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27959724

Výrobky, činnosti

Stavební práce, stavby na klíč

Provádíme rekonstrukce a přestavby bytů, rodinných domů, bytových jader, půdní vestavby (sádrokarton). Realizujeme fasády, dlažbu( i zámkovou).

Kontaktní osoba

Yevhen Mandzyuk - Majitel

Mobil: +420 608 525 854
Mobil: +420 773 525 855
E-mail: yevhen.mandzyuk@seznam.cz
Další firmy v oboru

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.