• Detail firmy

YATUN, s.r.o.

Základní popis

Distribuce vybavení inteligentních domů, domácích automatizací, multiroom audio/video zařízení a inteligentních elektroinstalací.

Adresa

Litevská 1174/8
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28176791
DIČ:  CZ28176791
  • Služby

Výrobky, činnosti

Inteligentní domy

Kontaktní údaje

Mobil: 737 513 890
E-mail: petr.horak@yatun.cz
WWW: www.yatun.cz

Kontaktní osoba

Petr Horák - Obchodní reprezentant

Telefon: 605 545 026
E-mail: petr.horak@yatun.cz

Ing Michal Wokoun, - Jednatel

Ing. Martin Wokoun - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.