• Detail firmy

YANNICK - Form s.r.o.

Základní popis

Společnost se zaměřuje na výrobu plastových uzávěrů určených k potravinářským i průmyslovým účelům, spotřební zboží, obalové komponenty a komponenty pro manipulační techniku, speciální díly a díly pro stavebnictví. Další oblast je zdravotnictví.

Adresa

Lomnice-Tylov 161
793 02 Tylov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27787761
DIČ:  CZ27787761
Rok založení:  2004
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nástrojárna

- navrhování modelů forem, konstruování a programování CNC strojů využívá softwarové vybavení. Vývoj a konstrukci vstřikovaných plastových dílů, atd..

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 254 450
Fax: +420 554 254 453
WWW: www.yannick.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Jeřábek - Jednatel

Mobil: 724 047 500
Další firmy v oboru

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.