• Detail firmy

XPRESS PNEU s.r.o.

Základní popis

Provozujeme pneuservis. Provádíme čištění interiérů vozů. Prodáváme pneumatiky, plechové a ALU disky. Zajišťujeme opravy pneumatik, sezonní uskladnění

Adresa

Palachova 1105/4
502 00 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28813308

Výrobky, činnosti

Pneuservis

Kontaktní údaje

E-mail: xpresspneu@xpresspneu.cz
WWW: www.xpresspneu.cz/

Kontaktní osoba

Martin Klejna - Jednatel

Mobil: +420 773 830 930

Lukáš Řezníček - Jednatel

Mobil: +420 602 164 141

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.