• Detail firmy

xPhoNet CZ s.r.o.

Základní popis

Provozovatelem Experimentální telefonní sítě xProTel a poskytovatelem hlasových i nehlasových služeb. Experimentální VoIP polygon, informační hlásky, telefonní aplikace a veřejná zkušební čísla.

Adresa

U Seřadiště 65/7
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29047102
DIČ:  CZ29047102
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provozovatelem Experimentální telefonní sítě xProTel a poskytovatelem hlasových i nehlasových služeb. Experimentální VoIP polygon, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 910 278 000
Telefon: +420 210 326 101
WWW: www.xphonet.eu
WWW: www.xprotel.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Helena Šusterová - Jednatel

Další firmy v oboru

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.