• Detail firmy

XODAX, a.s.

Základní popis

Nabídka zprostředkovatelské činností v oblasti obchodu, finančních služeb a správy majetkových účastí. Poskytovaní investičního poradenství.

Adresa

Branická 1881/187
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25772775

Výrobky, činnosti

Finanční poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 741 103
E-mail: info@xodax.cz
E-mail: xodax@xodax.cz
WWW: www.xodax.cz

Kontaktní osoba

Jaroslava Jiříková - Člen představenstva

Ing. Roman Országh - Předseda představenstva

Mgr. Pavel Samek - Člen představenstva

Další firmy v oboru

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.