• Detail firmy

XO CZECH s.r.o.

Základní popis

Jsme výhradní dovozce a distributor alkoholických nápojů moldavské značky KVINT. Nabízíme brandy, moldavská vína, vodky Volk, Kvintoff a gin Kvint.

Adresa

Jestřabí 23
595 01 Velká Bíteš

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03080978
DIČ:  CZ03080978

Výrobky, činnosti

XO CZECH s.r.o. - brandy a jiné alkoholické nápoje

Jsme výhradním dovozcem a distributorem alkoholických nápojů moldavské značky KVINT v České Republice. V naší nabídce naleznete Brandy (koňak), moldavská vína, velmi kvalitní vodku Volk, Kvintoff nebo gin Kvint.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@xoczech.cz
E-mail: moldavie@symphony-studio.cz
WWW: www.xoczech.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Procházková

Mobil: +420 734 567 012
Další firmy v oboru

Ganymed - Zahrádka Lubomír

Naše vinotéka nabízí pestrý výběr kvalitních přívlastkových a archivních vín z celého světa. Sortiment vinotéky doplňují i vína oceněna na prestižních výstavách, nejen u nás, ale i v zahraničí. Prodáváme vína lahvová i sudová, spolupracujeme pouze s ověřenými partnery. V naší nabídce naleznete rovněž dárková balení vín. Kromě prodeje vína pořádáme také degustace vína s výkladem. Těšíme se na vás!

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

FINET spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem maďarských vín. Vína nabízíme od seriozních producentů ze známých vinařských oblastí Eger, Kunság a Tokaj.