• Detail firmy

Xnergie, s.r.o.

Základní popis

Prodej zateplení a izolace. Nabízíme izolaci Lupotherm, která se používá na střechy, podkroví, fasády a akumulační nádrže.

Adresa

Kaštanová 392/8
620 00 Brněnské Ivanovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29182913

Výrobky, činnosti

Prodej tepelně izolačních materiálů

Kontaktní údaje

E-mail: mbilek@lupotherm.cz
WWW: www.lupotherm.eu

Kontaktní osoba

Renata Bílková - Jednatel

Rostislav Bezděk - Jednatel

Mobil: +420 608 972 766

Michal Bílek - Majitel

Mobil: +420 608 968 027
Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.