• Detail firmy

XINTEX, spol. s r.o.

Základní popis

Výrobky pro průmyslové čištění, výrobu, opravy a údržbu, maziva, speciální produkty apod., určené pro různé druhy průmyslu, dopravu či správu budov.

Adresa

Sokolovská 84-86
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25190504
DIČ:  CZ25190504

Výrobky, činnosti

Čisticí prostředky, odmašťovací prostředky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 322 600
E-mail: xintex@xintex.cz
WWW: www.xintex.cz

Kontaktní osoba

Michal Farka, MBA - Jednatel

Telefon: +420 234 322 600
Fax: +420 234 322 620
E-mail: michal.farka@novatio-group.com

Naděžda Vildnerová

Telefon: +420 234 322 603
E-mail: vildnerova@xintex.cz

Mgr. Andrea Gajdíková

E-mail: andrea.gajdikova@xintex-group.com

Pobočky

Inovation Czech, spol. s r.o.
Sokolovská 84 - 86
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

I.O.B. s.r.o.

Zabýváme se prodejem olejů a maziv Petro-Canada a profesionálních chemických výrobků pro údržbu automobilů BG Care. Nabízíme automobilové oleje a maziva, motorové oleje pro osobní a nákladní vozy, převodové oleje, potravinářská maziva, kompresorové oleje, turbínové a oběhové oleje, teplonosné oleje, řezné a vodou ředitelné emulgační kapaliny, oleje pro kluzná vedení strojní a motorové pily apod.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.