• Detail firmy

Xcomputer.cz

Základní popis

Prodej počítačových sestav, notebooků a veškeré další výpočetní techniky, komunikačních technologií, spotřebního materiálu a domácí elektroniky všeho druhu.

Adresa

Thámova 289/13
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26740354

Výrobky, činnosti

Prodej počítačových sestav, notebooků

Prodej počítačových sestav, notebooků a veškeré další výpočetní techniky, komunikačních technologií, spotřebního materiálu a domácí elektroniky všeho

Kontaktní osoba

Tomáš Hervert - Jednatel

Telefon: +420 224 815 074
E-mail: info@xcomputer.cz
WWW: www.xcomputer.cz
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.