• Detail firmy

X - MEDIA servis s.r.o.

Základní popis

Nabízíme tiskařské služby od předtiskové přípravy až po dokončovací tiskařské práce. Provádíme digitální i ofsetový tisk. Nabízíme malonákladový a velkoplošný tisk. Tiskařské služby s kamennou provozovnou v Ostravě.

Adresa

U Cementárny 1171/11
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27762297
DIČ:  CZ27762297
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tiskařské služby Ostrava.

Poskytujeme kompletní tiskařské služby (full print service). Provádíme digitální a ofsetový tisk, kopírování, grafické návrhy i dokončovací práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 552 301 516
Fax: +420 552 301 517
E-mail: office@xmedia.cz
WWW: www.xmedia.cz

Kontaktní osoba

Jakub Sedláček - Jednatel

Mobil: +420 724 345 060
E-mail: jakub.sedlacek@xmedia.cz

Ing. Jitka Rybiařová - Jednatel

Mobil: +420 724 345 062
E-mail: jitka.rybiarova@xmedia.cz
Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.