• Detail firmy

X - Grafix Martin Binder

Základní popis

Zabýváme se reklamou od návrhů loga, vizitek, webové prezentace vč. výroby. Zařídíme Vám reklamní předměty, potisk triček, roll-up bannery, reklamní plachty, reklamní polepy aut, veletrhy na klíč, atd.

Adresa

Mezi ploty 322
277 15 Tišice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74138316
DIČ:  CZ8910110495
  • Služby

Výrobky, činnosti

Grafické studio

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 146 342
E-mail: martin@x-grafix.cz
WWW: www.x-grafix.cz

Kontaktní osoba

Martin Binder - Majitel

Další firmy v oboru

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

Jaroslav Blažek

Zabýváme se výrobou fotoobkladů na zakázku. Nanášíme jakékoliv obrázky či fotky na keramické obklady, sklo a plátno dle předlohy z fotografií dodaných zákazníkem nebo z naší galerie. Jedná se o novinku v úpravě interiérů. Obklady lze aplikovat do koupelen, chodeb, hal, bazénů, restaurací, kanceláří apod. Další naší činností je rozvoz hotových jídel po Kladně a okolí pro firmy i domácnosti.

FLY HARD s.r.o.

Věnujeme se WTP art na profesionální úrovni. Využíváme moderní technologie hydrografiky pro aplikaci motivů na zvolený předmět. Nabízíme potisk 2D a 3D předmětů, potisk nerovných ploch, aplikaci motivu na dřevo, sklo, plast a další voděodolné materiály jako jsou helmy, motorky, skatebordy nebo obaly na mobil. Jednolitý povrch je odolnější než barva nebo obtisk.