• Detail firmy

WWW.REKLAMSERVIS.CZ s. r. o.

Základní popis

Hlavním oborem je výroba billboardů, reklamních zařízení, jejich instalace a technický servis. Vyrábí reklamní panely vlastní stabilní konstrukce s pevným orámováním, pod které lze vypnout plachta, podsunout plakát nebo PVC. Dále provozuje půjčovnu.

Adresa

Selská 373
739 32 Řepiště

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26879727
DIČ:  CZ26879727
Rok založení:  1996
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba

- výroba billboardů, reklamních zařízení, jejich instalace a technický servis. Vyrábí reklamní panely vlastní stabilní konstrukce s pevným orámováním,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 671 788
Fax: +420 558 671 788

Kontaktní osoba

Jaroslav Michenka - Jednatel

Mobil: +420 736 666 080
Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

P.P.H.U. KROLL Roman Kroll

PPHU Roman KROLL Kroll je výrobcem vitrín a informace výstavy. Máme potvrzení o bezúhonnosti pro firmy a mnoho dalších. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.