• Detail firmy

Wrightson Urquhart s.r.o.

Základní popis

Nabídka pravidelně aktualizovaných volných míst a práce v lokalitě Ostrava-město.

Adresa

Vinohradská 1899/112
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25069608
DIČ:  CZ25069608
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Zprostředkování zaměstnanců

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 313 005
Fax: +420 271 736 514
E-mail: write@wrightson.cz
WWW: www.wrightson.cz

Kontaktní osoba

Sebastian Arbuthnot Leslie - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

František Šulc

Poskytujeme komplexní služby v oblasti oceňování - nabízíme oceňování nemovitých věci, jako jsou byty, rodinné domy, pozemky, věcná břemena, rekreační objekty, průmyslové a zemědělské objekty apod. Zajišťujeme kupní smlouvy, znalecké posudky, návrhy na vklad do Katastru nemovitostí, daňová přiznání atd. Součástí nabízených služeb je poradenství v oboru stavebnictví.

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.