• Detail firmy

WPP Financial s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme krátkodobé půjčky do výše 20000,-Kč. Spolehlivým zákazníkům poskytujeme i vyšší, nezajištěné úvěry. Bez náhledu do registru a hotově!

Adresa

Veselá 199/5
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29202884
  • Služby

Výrobky, činnosti

Krátkodobé půjčky

Naše společnost se zabývá poskytováním krátkodobých půjček. Výše půjček, které nabízíme, je maximálně 20.000,- Kč. Dlouhodobým a spolehlivým zákazníkům poskytujeme i vyšší, nezajištěné úvěry. Peníze vyplácíme hotově a bez poplatků předem!

Kontaktní údaje

E-mail: info@veselapujcka.cz
WWW: www.pujckajihlava.cz

Kontaktní osoba

Jana Pančochová

Mobil: +420 774 818 648
E-mail: admin.pel@centrum.cz

Petr Pelka - Jednatel

Telefon: 739 102 861
Další firmy v oboru

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".