• Detail firmy

WORLD COURIER CZECH REPUBLIC s.r.o.

Základní popis

Individuální letecká a pozemní expresní přeprava časově velmi náročných zásilek a materiálů vyžadujících speciální zacházení při transportu.

Adresa

Tlumačovská 1118/18
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25670654
DIČ:  CZ25670654
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- mezinárodní a vnitrostátní individuální expresní přeprava časově nejnáročnějších zásilek a materiálů. Servis nonstop - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Síť 140 vlastních kanceláří v 50 zemích zajišťující doručení do všech zemí na světě, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 113 611
Fax: +420 239 017 433
E-mail: prgops@worldcourier.cz
WWW: www.worldcourier.com

Kontaktní osoba

Klaus Hachmann - Jednatel

Jan Kytka - Jednatel

Telefon: 233 113 640
Další firmy v oboru

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.

MS TRANSPORT, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a spediční služby. Nabízíme nákladní autodopravu na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní a vnitrostátní kusové zásilky, mezinárodní a vnitrostátní celovozové zásilky či expresní přepravu kusových a paletových zásilek. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.