• Detail firmy

WORKO CZ s.r.o.

Základní popis

Naše společnost přichází na trh s novými výrobky odstraňovačů: odstraňovač tisku z plachet, odstraňovač silikonových vazelín, odstraňovač lehkých olejových nánosů, odstraňovač víceletých olejových nánosů, odstraňovač lepidel z polepů atd.

Adresa

K Remízce 301/54
747 16 Hať

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28642384
DIČ:  CZ28642384
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba odmašťovadel

Zabýváme se výrobou odmašťovadel. Vyrábíme odmašťovadla pro odstraňování lehkých a víceletých olejových nánosů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 601 567 171
E-mail: orel@worko.cz
WWW: www.worko.cz

Kontaktní osoba

Martin Orel - Jednatel

Další firmy v oboru

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.